Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Projekty EU

Projekty EU


Podpora služeb sociální prevence 2022+

Domov Jistoty, příspěvková organizace je poskytovatelem sociální služby – sociálně terapeutické dílny, která je podpořena z projektu „Podpora služeb sociální prevence 2022+“, spolufinancovaného Evropskou unií a státním rozpočtem ČR.

Více

Publikováno 8. 12. 2022 13:04

Rekonstrukce objektu v Českém Těšíně na CHB

Domov Jistoty , příspěvková organizace se jako partner bude podílet na projektu rekonstrukce objektu Střední zemědělské školy na ul. Tyršova v Českém Těšíně. Po dobu cca 10 měsíců bude probíhat celková rekonstrukce, která zajistí vybudování nových bytů pro kapacitu 12 uživatelů.

Více

Publikováno 28. 1. 2022 2:03

Pořízení vozidel do sociálních zařízení

Domov Jistoty, příspěvková organizace se jako partner projektu „Pořízení vozidel do sociálních zařízení“ bude podílet na zakoupení vícemístných automobilů pro účely klientů zřizovaných sociálních služeb.

Více

Publikováno 28. 1. 2022 2:01

Podpora služeb sociální prevence I.

Domov Jistoty, příspěvková organizace je poskytovatelem sociální služby – sociálně terapeutické dílny, která je podpořená z projektu „Podpora služeb sociální prevence I.“, spolufinancovaného Evropskou unií a státním rozpočtem ČR.

Více

Publikováno 28. 1. 2022 1:58

Podpora služeb sociální prevence II

Domov Jistoty, příspěvková organizace je poskytovatelem sociální služby – sociálně terapeutické dílny, která je podpořená z projektu „Podpora služeb sociální prevence II.“ , spolufinancovaného Evropskou unií a státním rozpočtem ČR.

Více

Publikováno 28. 1. 2022 1:55

Podpora služeb sociální prevence III.

Domov Jistoty, příspěvková organizace je poskytovatelem sociální služby – sociálně terapeutické dílny, která je podpořená z projektu „Podpora služeb sociální prevence III.“

Více

Publikováno 28. 1. 2022 1:52