Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Projekty EU > Rekonstrukce objektu v Českém Těšíně na CHB

Rekonstrukce objektu v Českém Těšíně na CHBOznámení o partnerství v projektu

„Rekonstrukce objektu v Českém Těšíně na chráněné bydlení „ 

Domov Jistoty , příspěvková organizace se jako partner bude podílet na projektu rekonstrukce objektu Střední zemědělské školy na ul. Tyršova v Českém Těšíně. Po dobu cca 10 měsíců bude probíhat celková rekonstrukce, která zajistí vybudování nových bytů pro kapacitu 12 uživatelů.

Číslo projektu

CZ.1.10/2.1.00/28.01518

Operační program

ROP NUTS II Moravskoslezsko 2007–2013

Financování projektu

Projekt je financován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj, prostřednictvím Regionálního operačního programu Moravskoslezsko s finanční spoluúčastní Moravskoslezského kraje.

Schválená výše rozpočtu: 9 968 879,- Kč

Cíle projektu

Cílem projektu je zkvalitnit život lidem se zdravotním postižením prostřednictvím poskytování chráněného bydlení v Českém Těšíně. Jedná se o rekonstrukci 5 bytových jednotek. V objektech budou poskytovány sociální služby, které odpovídají individuálním potřebám uživatelů. Dostatečné soukromí a zázemí pro běžný život umožní kvalitní individuální práci s uživateli při zachování jejich důstojnosti.

Cílové skupiny

Po realizaci projektu vznikne v Českém Těšíně nová sociální služba – chráněné bydlení s kapacitou 12 míst pro osoby s chronickým duševním onemocněním.